AIRTOX MA6 apsauginis batas

McLaren

Šis AIRTOX MA6 vandeniui atsparus apsauginis batas

Super charged universalus, lengvas, kvėpuojantis ir vandeniui atsparus apsauginis batas.


Šis stilius yra vienas iš pirmųjų Airtox saugos batai, skirti revoliucinei nagų apsaugai: WHITELAYER®. Ši medžiaga iš pradžių buvo sukurta JAV kaip specialus projektas amerikiečių elito kariams „Navy Seals“, kuriems prireikė neperšaunamų liemenių, kurios buvo ypač lengvos ir lanksčios. WHITELAYER® yra ypač lankstus ir tuo pat metu tvirtesnis nei plienas.


Integruotas WHITELAYER® nagų apsauga MA6 stiliaus sveria tik 32 grams, taigi yra 55% lengvesnė nei kitos tekstilinės nagų apsaugos priemonės. Kaip papildoma medžiaga medžiaga yra labai lanksti, kvėpuojanti ir sugerianti drėgmę.


Šis stilius siūlo puikų komfortą ir savybes AquaCell® membrana padaro batus visiškai nelaidžius vandeniui ir pasižymi geromis kvėpuojančiomis savybėmis. Jis yra labai atsparus slydimui ir karščiui iki 300 ° C. Rekomenduojama naudoti vietose, kur reikalingas atsparumas vandeniui. Sunkus.


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Šis AIRTOX MA6 vandeniui atsparus apsauginis batas

Super charged universalus, lengvas, kvėpuojantis ir vandeniui atsparus apsauginis batas.


Šis stilius yra vienas iš pirmųjų Airtox saugos batai, skirti revoliucinei nagų apsaugai: WHITELAYER®. Ši medžiaga iš pradžių buvo kuriama ...

Super ypatybės:
Savybės:
  • Aukščiausias MI6 aliuminio lengvas piršto gaubtelis
  • Plati skandinaviška apranga
  • EVA patobulinta pakabos vidpadis
  • Aliejui, rūgštims ir degalams atsparus padas
  • Karščiui atsparus 300 ° C NRT guminis padas
Dydis:

36-48

Kiti šios serijos produktai