AIRTOX Apsauginis batas TX1

TransAm

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX1 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirta kaip plienas ir minkšta kaip virtuvės skiautė. Su Whitelayer®, Airtox sukūrė novatorišką technologiją, kuri išskiria TX1 iš visų kitų rinkoje galiojančių saugos batų, kuriuos galbūt šiandien pažįstate.


Airtox taip pat atnaujino viršutinę šio stiliaus medžiagą į naują ir patobulintą mikropluošto medžiagą. Ši medžiaga pasižymi lengvumu, pralaidumu orui ir vandenį atstumiančiomis savybėmis. Šis stilius yra pranašesnis ir yra savita klasė. Mūsų inžinieriams pavyko sukurti platų, atletišką apdarą, dėl kurio batai prilygtų pirštinėms.


Whitelayer® kartu su Airtox „AIR-system 3.0“ padaro TX1 apsauginį batą lanksčiu tam tikru laipsniu, kaip žinoma tik iš kelių gerų sportbačių.


Galimos vienos spalvos versijos: juoda (apie įvairių spalvų derinius žiūr TX2 ir TX3, vielos raiščių versiją, pažvelkite TX11, TX22, TX33, jei norite įsigyti vidutinio įkrovos versiją - patikrinkite TX66).

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX1 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirtas kaip plienas ir minkštas kaip ...

Super Features:
Savybės:
  • NEO plieno lengvas piršto gaubtelis
  • „TPU“ skaidrus aukšto efektyvumo padas
  • Plati skandinaviška apranga
  • Aliejui, rūgštims ir degalams atsparus padas
  • Karščiui atsparus iki 150 ° C (vidpadis)
Dydis:

39-48

Kiti produktai šioje range