AIRTOX Apsauginis batas TX22

TransAm

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX22 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirta kaip plienas ir minkšta kaip virtuvės skiautė. Su Whitelayer®, Airtox sukūrė novatorišką technologiją, išskiriančią TX22 iš visų kitų turimų saugos batų rinkoje, kuriuos šiandien galite žinoti.


Airtox taip pat atnaujino viršutinę šio stiliaus medžiagą į naują ir patobulintą mikropluošto medžiagą. Ši medžiaga pasižymi lengvumu, pralaidumu orui ir vandenį atstumiančiomis savybėmis. Šis stilius yra pranašesnis ir yra savita klasė. Mūsų inžinieriams pavyko sukurti platų, atletišką apdarą, dėl kurio batai prilygtų pirštinėms.


Whitelayer® kartu su Airtox Air-system 3.0 padaro TX22 saugos batus lanksčius tiek, kiek žinoma tik iš kelių gerų sportbačių.


TX22 yra lengvai įjungiamas ir išjungiamas Airtox Pro išmanūs raišteliai.


Galimos vienos spalvos versija: mėlyna (dėl skirtingų spalvų derinių žr TX11, TX33, versijai su batų raišteliais reikia pažvelgti TX1, TX2 or TX3, jei norite įsigyti vidutinio įkrovos versiją - patikrinkite TX66).

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX22 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirtas kaip plienas ir minkštas kaip ...

Super Features:
Savybės:
  • AIRTOX PRO išmanieji raišteliai
  • NEO plieno lengvas piršto gaubtelis
  • „TPU“ skaidrus aukšto efektyvumo padas
  • Plati skandinaviška apranga
  • Aliejui, rūgštims ir degalams atsparus padas
  • Karščiui atsparus iki 150 ° C (vidpadis)
Dydis:

36-48

Kiti produktai šioje range