AIRTOX Apsauginis batas TX3

TransAm

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX3 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirta kaip plienas ir minkšta kaip virtuvės skiautė. Su Whitelayer®, Airtox sukūrė novatorišką technologiją, išskiriančią TX3 iš visų kitų turimų saugos batų rinkoje, kuriuos šiandien galite žinoti.


Airtox taip pat atnaujino viršutinę šio stiliaus medžiagą į naują ir patobulintą mikropluošto medžiagą. Ši medžiaga pasižymi lengvumu, pralaidumu orui ir vandenį atstumiančiomis savybėmis. Šis stilius yra pranašesnis ir yra savita klasė. Mūsų inžinieriams pavyko sukurti platų, atletišką apdarą, dėl kurio batai prilygtų pirštinėms.


Whitelayer® kartu su Airtox „AIR-system 3.0“ padaro TX3 apsauginį batą lanksčiu tam tikru laipsniu, kaip žinoma tik iš kelių gerų sportbačių.


Galimas vienos spalvos variantas: žalia (apie skirtingų spalvų derinius žiūrėkite TX1 ir TX2, vielos raiščių versiją, pažvelkite TX11, TX22, TX33, jei norite įsigyti vidutinio įkrovos versiją - patikrinkite TX66).

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX3 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirtas kaip plienas ir minkštas kaip ...

Super Features:
Savybės:
  • NEO plieno lengvas piršto gaubtelis
  • „TPU“ skaidrus aukšto efektyvumo padas
  • Plati skandinaviška apranga
  • Aliejui, rūgštims ir degalams atsparus padas
  • Karščiui atsparus iki 150 ° C (vidpadis)
Dydis:

39-48

Kiti produktai šioje range