AIRTOX TX66 saugos bagažinė

TransAm

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX66 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirta kaip plienas ir minkšta kaip virtuvės skiautė. Su Whitelayer®, Airtox sukūrė novatorišką technologiją, išskiriančią TX66 iš visų kitų turimų saugos batų rinkoje, kuriuos šiandien galite žinoti.


Airtox taip pat atnaujino viršutinę šio stiliaus medžiagą į naują ir patobulintą mikropluošto medžiagą. Ši medžiaga pasižymi lengvumu, pralaidumu orui ir vandenį atstumiančiomis savybėmis. Šis stilius yra pranašesnis ir yra savita klasė. Mūsų inžinieriams pavyko sukurti platų, atletišką apdarą, dėl kurio batai prilygtų pirštinėms.


Whitelayer® kartu su Airtox Air-system 3.0 padaro TX66 saugos batus lanksčius tiek, kiek žinoma tik iš kelių gerų sportbačių.


TX66 yra lengvai įjungiamas ir išjungiamas Airtox Pro išmanioji suvarstymo sistema.


Galimos vienos spalvos versija: mėlyna (apie įvairius spalvų derinius žemoje versijoje skaitykite TX11, TX22, TX33, TX44 - su vielos raiščių sistema or TX1, TX2 or TX3 - su batų raišteliais).

 

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox TX66 stiliui būdingi keli super features, pavyzdžiui, revoliucinis anti-prasiskverbimo sluoksnis: Whitelayer® - tvirtas kaip plienas ir minkštas kaip ...

Super Features:
Savybės:
  • AIRTOX PRO išmanieji raišteliai
  • NEO plieno lengvas piršto gaubtelis
  • „TPU“ skaidrus aukšto efektyvumo padas
  • Plati skandinaviška apranga
  • Aliejui, rūgštims ir degalams atsparus padas
  • Karščiui atsparus iki 150 ° C (vidpadis)
Dydis:

36-48

Kiti produktai šioje range