AIRTOX Apsauginis batas TX1

TransAm

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox „TX1“ stilius pasižymi keliomis ypatybėmis, tokiomis kaip revoliucinis apsaugos nuo įsiskverbimo sluoksnis: WHITELAYER® - tvirta kaip plienas ir minkšta kaip virtuvės skiautė. Su WHITELAYER®, Airtox sukūrė novatorišką technologiją, išskiriančią TX1 iš visų kitų turimų saugos batų rinkoje, kuriuos šiandien galite žinoti.


Airtox taip pat atnaujino viršutinę šio stiliaus medžiagą į naują ir patobulintą mikropluošto medžiagą. Ši medžiaga pasižymi lengvumu, pralaidumu orui ir vandenį atstumiančiomis savybėmis. Šis stilius yra pranašesnis ir yra savita klasė. Mūsų inžinieriams pavyko sukurti platų, atletišką apdarą, dėl kurio batai prilygtų pirštinėms.


WHITELAYER® kartu su Airtox „AIR-system 3.0“ padaro TX1 apsauginį batą lanksčiu tam tikru laipsniu, kaip žinoma tik iš kelių gerų sportbačių.


Galimos vienos spalvos versijos: juoda (apie įvairių spalvų derinius žiūr TX2 ir TX3, Už UTURN® versija pažvelgti TX11, TX22, TX33 ir TX44, jei norite įsigyti vidutinio įkrovos versiją - patikrinkite TX66).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox „TX1“ stilius pasižymi keliomis ypatybėmis, tokiomis kaip revoliucinis apsaugos nuo įsiskverbimo sluoksnis: WHITELAYER® - tvirtas kaip plienas ir minkštas kaip ...

Super ypatybės:
Savybės:
  • NEO plieno lengvas piršto gaubtelis
  • „TPU“ skaidrus aukšto efektyvumo padas
  • Plati skandinaviška apranga
  • Aliejui, rūgštims ir degalams atsparus padas
  • Karščiui atsparus iki 150 ° C (vidpadis)
Dydis:

39-48

Kiti šios serijos produktai