AIRTOX Apsauginis batas TX44

TransAm

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox „TX44“ stilius pasižymi keliomis ypatybėmis, tokiomis kaip revoliucinis apsaugos nuo įsiskverbimo sluoksnis: WHITELAYER® - tvirta kaip plienas ir minkšta kaip virtuvės skiautė. Su WHITELAYER®, Airtox sukūrė novatorišką technologiją, išskiriančią TX44 iš visų kitų turimų saugos batų rinkoje, kuriuos šiandien galite žinoti.


Airtox taip pat atnaujino viršutinę šio stiliaus medžiagą į naują ir patobulintą mikropluošto medžiagą. Ši medžiaga pasižymi lengvumu, pralaidumu orui ir vandenį atstumiančiomis savybėmis. Šis stilius yra pranašesnis ir yra savita klasė. Mūsų inžinieriams pavyko sukurti platų, atletišką apdarą, dėl kurio batai prilygtų pirštinėms.


WHITELAYER® kartu su Airtox „AIR-system 3.0“ padaro TX44 apsauginį batą lanksčiu tam tikru laipsniu, kaip žinoma tik iš kelių gerų sportbačių.


TX44 yra lengvai įjungiamas ir išjungiamas UTURN® vielinių raištelių sistema.


Galimos vienos spalvos versijos: raudona (apie įvairių spalvų derinius žiūr TX11, TX22 ir TX33, versijai su batų raišteliais reikia pažvelgti TX1, TX2 or TX3, jei norite įsigyti vidutinio įkrovos versiją - patikrinkite TX66).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Visiškas saugumas ir nepalyginamas komforto lygis

Labai pažengęs Airtox „TX44“ stilius pasižymi keliomis ypatybėmis, tokiomis kaip revoliucinis apsaugos nuo įsiskverbimo sluoksnis: WHITELAYER® - tvirta kaip plienas ir minkšta kaip virtuvės skiautė. Su WHITELAYER®, Airtox sukūrė novatorišką technologiją, išskiriančią TX44 nuo kitų ...

Super ypatybės:
Savybės:
  • Nerūdijančio plieno NEO plieno kojelė
  • „TPU“ skaidrus aukšto efektyvumo padas
  • Plati skandinaviška apranga
  • Aliejui, rūgštims ir degalams atsparus padas
  • Karščiui atsparus iki 150 ° C (vidpadis)
Dydis:

37-46

Kiti šios serijos produktai