AQUA-CELL®

Aqua-Cell® yra mūsų viena iš dviejų komponentų membrana, kuri gamina Airtox apsauginiai batai 100% atsparūs vandeniui. Jis puikiai veikia net ir pačiu ekstremaliausiu oru, siūlo apsaugą nuo lietaus ir šlapių darbo sąlygų. Aqua-Cell® membrana taip pat yra kvėpuojanti. Kaip rezultatas, Aqua-Cell®  Visada saugo jūsų kojas sausas ir šviežias.

 

Skaityti daugiau

COOL&ME®

Cool&Me® yra labai pažangi aušinimo sistema. Sistema sukurta oro cirkuliacijai vidpadyje pagerinti, temperatūrai ir komfortui reguliuoti. Dėl unikalios šešiakampės mikrokanalo konstrukcijos prakaito lašai nuolat transportuojami nuo jūsų kojų, garuodami ir laikydami pėdas sausas. Tuo pačiu metu šviežias oras gali lengvai praeiti per vidpadį. Cool&Me® neleidžia jūsų kojoms sušilti ir prakaituoti, kad padidintumėte bendrą komfortą dėvint batus.

Skaityti daugiau

POWERBREEZE®

PowerBreeze® yra mūsų aukštųjų technologijų, kvėpuojantis audinys, naudojamas daugelyje Airtox Produktai. Priešingai nei Cool&Me® Sistema PowerBreeze® naudojamas viršutinėje batų dalyje, kad būtų užtikrintas nuolatinis oro srautas. Šis mikropluoštas padeda valdyti prakaitavimą ir išlaikyti sausą jausmą dėvint batus. PowerBreeze® užtikrina nepriekaištingą kvėpavimą, paliekant tikro gaivumo jausmą kiekvieną kartą dėvint Airtox.

Skaityti daugiau

StyroSoft®

Ultrasoft amortizatorių technologija tarppadams. Amortizacija, energijos grąžinimas ir lankstumas vienu metu. Daug minkštesnė nei įprasta EVA medžiaga.

WHITELAYER®

Whitelayer® yra ne mažiau kaip pasaulinė sensacija, ir yra naudojama Airtox pirmą kartą saugos batų pramonėje. Šis unikalus nemetalinis veltinis audinys yra apsauginės avalynės apsaugos nuo perforacijos medžiagų revoliucija. Tai nepaprastai stiprus, lengvas, minkštas ir labai lankstus pluoštas, neturintis realios konkurencijos rinkoje.

Tai suteikia nepaprastai aukštą pėdų apsaugos lygį bet kurioje aplinkoje. Whitelayer® suteikia jums judėjimo laisvę ir aukštesnį komfortą. Pasitelkiant tokias technologijas kaip Whitelayer® , Airtox sugebėjo užpildyti atotrūkį tarp įprastų trenerių ir apsauginių batų!

Skaityti daugiau