Čia rasite išsamią informaciją apie mūsų vyriškus ir moteriškus darbo batus
Ši apsauginė avalynė atitinka Asmeninių apsaugos priemonių reglamentą (Reglamentas 2016/425) ir atitinka Europos standarto EN ISO 20345: 2011 reikalavimus. Tai patvirtino CTC France (Notified Body 0075), 4 rue Hermann Frenkel - 69367 Lyon cedex 07 - Prancūzija.
Apsauginė avalynė yra gaminama iš sintetinių ir natūralių medžiagų, kurios atitinka EN ISO 20345: 2011 atitinkamus skirsnius dėl kokybės ir kokybės.
Apsauginė avalynė sukurta taip, kad būtų kuo labiau sumažinta sužeidimų rizika, kurią naudotojas gali patirti naudojimo metu. Jis sukurtas naudoti kartu su saugia darbo aplinka ir visiškai neapsaugos nuo sužalojimų, jei įvyktų nelaimingas atsitikimas, viršijantis EN ISO 20345: 2011 bandymų ribas. Dydis range yra 37-48.
Avalynė apsaugo naudotojo pirštus nuo sužalojimo rizikos dėl krentančių daiktų ir sutraiškymo, kai dėvima pramoninėje ir komercinėje aplinkoje, kur gali kilti pavojus, naudodama šią apsaugą ir, jei taikoma, papildomą apsaugą.
Pateikta apsauga nuo smūgių yra 200 džaulių.
Pateikiama apsauga nuo suspaudimo - 15,000 XNUMX niutonų.
Gali būti suteikta papildoma apsauga, kuri ant gaminio identifikuojama taip:
P - Plieninis arba pluoštinis padas, sukurtas perforuoti iki 1100 niutonų jėgų
C - Elektrinė varža mažesnė kaip 100 kΩ
A - Medžiagos ir konstrukcijos, skirtos išsklaidyti statinės elektros krūvius (varžą range tarp 0,1 ir 1000 100 MΩ)
E - Energijos absorbcijos galia kulno srityje yra didesnė / lygi 20 J
HI - Avalynė, izoliuota nuo karščio, skirta sulėtinti temperatūros susidarymą (mažiau nei 22%) ° C)
CI - Avalynė, izoliuota nuo šalčio, skirta sulėtinti temperatūros sumažėjimą (mažiau nei 10%) ° C)
FO - Atsparumas degalams
WRU - Batviršiai atsparūs vandeniui
HRO - Karščiui atsparūs padai (iki 1 min. Sąlyčio laikas esant 300 ° C) ° C)
Apima tik riziką, nurodytą ant avalynės pažymėtuose simboliuose. Simboliai yra būdingi apsaugai. Vėlesni papildymai gali pakeisti produkto savybes.
Svarbu, kad dėvima avalynė atitiktų reikalingą apsaugą ir dėvėjimo aplinką. Kai dėvėjimo aplinka nėra žinoma, labai svarbu, kad pardavėjas ir pirkėjas konsultuotųsi, kad, jei įmanoma, būtų suteikta teisinga avalynė.
Norint užtikrinti geriausią avalynės aptarnavimą ir dėvėjimąsi, svarbu, kad avalynė būtų reguliariai valoma ir apdorojama geru patentuotu valymo produktu. Nenaudokite jokių šarminių valymo priemonių. Jei avalynė yra drėgnomis sąlygomis, jai leidžiama natūraliai išdžiūti vėsioje ir sausoje vietoje ir jos negalima džiovinti jėga, nes tai gali pabloginti viršutinę medžiagą. Laikant normaliomis sąlygomis (temperatūra ir santykinė drėgmė), avalynės senėjimo data paprastai yra apie 2 metus.
Ši avalynė buvo sėkmingai išbandyta pagal EN ISO 20345: 2011 atsparumą slydimui ir naudojami šie žymėjimo simboliai:
Produkto žymėjimas dėl atsparumo slydimui savybių | Ženklinimo kodas |
Keraminės plytelės su natrio laurilsulfatu | SRA |
* Pastaba: tam tikrose aplinkose vis tiek gali paslysti
Jei avalynė prižiūrima ir dėvima tinkamoje darbo aplinkoje ir laikoma sausoje, vėdinamoje aplinkoje, ji turėtų būti gera dėvėti, be išankstinio gedimo pado, viršutinio ir viršutinio susiuvimo. Faktinis avalynės nešiojimo laikas priklauso nuo avalynės tipo, aplinkos sąlygų, kurios gali turėti įtakos produkto dėvėjimuisi, užteršimui ir pablogėjimui.
Žymėjimas ant avalynės reiškia, kad avalynė turi licenciją pagal AAP reglamentą ir yra tokia:
UL1P | Ne straipsnis |
Madinga Europa A/S | Gamintojo pavadinimas |
Kongevejen 155 DK-2830 Virum, Danija |
Gamintojo pašto adresas |
CE | CE ženklas |
EN ISO 20345: 2011 | Europos standarto numeris |
SB | Apsaugos kategorija |
P | Prasiskverbimas |
E | Energijos absorbcija sėdynės srityje |
SRA | Atsparumo slydimui tipas |
Apsauginės avalynės kategorijos:
SB - Profesionalus apsauginis batas su pirštų dangteliais, sukurtas atlaikyti iki 200 J smūgio jėgas
S1 - Uždara galinė dalis, Antistatinės savybės, Amortizuojantys kulnai, Atsparumas degalams
S2 - kaip atsparus vandeniui S1 + (įsiskverbimas ir absorbcija)
S3 - kaip S2 + Atsparumas įsiskverbimui iš aštrių daiktų. Susegti padai
Jei avalynė sugadinta, ji ir toliau nesuteiks nustatyto lygio apsaugos ir užtikrins, kad dėvėtojas ir toliau gaus maksimalią apsaugą, avalynė turėtų būti nedelsiant pakeista.
Pakuotė, esanti kartu su avalyne pardavimo vietoje, turi užtikrinti, kad avalynė klientui būtų pristatyta tokios pat būklės, kaip ir išsiunčiant; dėžutė taip pat gali būti naudojama avalynei laikyti, kai ji nėra dėvima. Kai dėžutė avalynė yra sandėliuojama, ant jos neturėtų būti dedami sunkūs daiktai, nes tai gali sugadinti jos pakuotę ir pakenkti avalynei.
Avalynė tiekiama su nuimamu vidpadžiu. Atkreipkite dėmesį, kad bandymas buvo atliktas, kai buvo įdėta įdėklas. Avalynė turi būti naudojama tik tuo atveju, kai vidpadis yra vietoje. Įklotą galima pakeisti tik panašiu įklotu, kurį tiekia originalus avalynės gamintojas.
Prasiskverbimas
Šioje avalynėje naudojamas nemetalinis įsiskverbimo įdėklas.
Šios avalynės atsparumas įsiskverbimui buvo išmatuotas laboratorijoje naudojant sutrumpintą 4,5 mm skersmens vinį ir 1100 N jėgą. Didesnės jėgos ar mažesnio skersmens vinys padidins įsiskverbimo riziką. Tokiomis aplinkybėmis reikėtų apsvarstyti alternatyvias prevencines priemones.
AAP avalynėje šiuo metu yra dviejų tipų įsiskverbimui atsparaus įdėklo tipai. Tai yra metalų rūšys ir iš nemetalinių medžiagų. Abi rūšys atitinka minimalius atsparumo įsiskverbimui reikalavimus, pažymėtus ant šios avalynės, tačiau kiekviena iš jų turi skirtingus papildomus pranašumus ar trūkumus, įskaitant šiuos:
Metalas: jį mažiau veikia aštraus daikto / pavojaus forma (ty skersmuo, geometrija, aštrumas), tačiau dėl batsiuvio apribojimų jis neapima viso apatinio bato ploto;
Nemetaliniai: gali būti lengvesnis, lankstesnis ir suteikti didesnį padengimo plotą, palyginti su metalu, tačiau atsparumas įsiskverbimui gali skirtis labiau priklausomai nuo aštraus daikto formos / pavojaus (ty skersmens, geometrijos, aštrumo)
Norėdami gauti daugiau informacijos apie jūsų avalyne esančio atsparaus įsiskverbimo tipą, susisiekite su gamintoju arba tiekėju, išsamiai aprašytu šiose instrukcijose.
Antistatinė avalynė
Jūsų naujai įsigyti saugos batai yra antistatiniai; žemiau pateikiamas trumpas paaiškinimas. Antistatinė avalynė turėtų būti naudojama siekiant sumažinti elektrostatinius krūvius, taip išvengiant kibirkštinio uždegimo pavojaus, pavyzdžiui, degių medžiagų ir garų. Ir jei nėra visiškai pašalinta bet kokio elektros aparato ar įtampos turinčių dalių elektros smūgio rizika. Reikėtų pažymėti, kad antistatinė avalynė negali garantuoti tinkamos apsaugos nuo elektros smūgio, nes ji sukuria tik pasipriešinimą tarp pėdos ir grindų. Jei elektros smūgio rizika nėra visiškai pašalinta, būtina imtis papildomų priemonių, kad būtų išvengta rizikos. Tokios priemonės, kaip ir toliau paminėti papildomi bandymai, turėtų būti įprasta nelaimingų atsitikimų prevencijos dalisgramaš iš darbovietės. Patirtis parodė, kad antistatikos tikslais išleidimo kelio per gaminį elektrinė varža paprastai turėtų būti mažesnė nei 1000 MΩbet kuriuo jo naudojimo laikotarpiu. 100 vertė KΩnurodoma kaip žemiausia naujo gaminio atsparumo riba, siekiant užtikrinti tam tikrą ribotą apsaugą nuo pavojingo elektros smūgio ar užsiliepsnojimo sugedus bet kuriam elektros aparatui, kai veikia esant iki 250 V įtampai. Tačiau tam tikromis sąlygomis naudotojai turėtų žinoti, kad avalynė gali nepakankamai apsaugoti, todėl visada reikia imtis papildomų priemonių dėvėtojui apsaugoti. Šio tipo avalynės elektrinė varža gali labai pasikeisti dėl lankstymo, užteršimo ar drėgmės. Ši avalynė neatliks numatytos funkcijos, jei bus dėvima drėgnomis sąlygomis. Todėl būtina užtikrinti, kad gaminys galėtų atlikti jam skirtą funkciją – išsklaidyti elektrostatinius krūvius ir suteikti tam tikrą apsaugą per visą jo naudojimo laiką. Naudotojui rekomenduojama atlikti elektrinės varžos bandymą ir jį naudoti reguliariais ir dažnais intervalais. Jei avalynė dėvima drėgnomis sąlygomis, kai pado medžiaga užsiteršia, prieš įeidami į pavojingą zoną, dėvėtojai visada turi patikrinti avalynės elektrines savybes. Jei naudojama antistatinė avalynė, grindų paviršiaus atsparumas turi būti toks, kad nepablogintų avalynės teikiamos apsaugos. Naudojant, tarp vidinio avalynės pado ir dėvėtojo pėdos neturi būti jokių izoliacinių elementų, išskyrus įprastą žarną. Jei tarp vidinio pado ir pėdos dedamas koks nors įdėklas, reikia patikrinti avalynės ir įdėklo derinio elektrines savybes.
Dėvėk gyvenimą
Batų gyvavimo laikas nėra begalinis. Tikslus produkto naudojimo laikas labai priklausys nuo to, kaip ir kur jis yra dėvimas ir prižiūrimas. Todėl labai svarbu prieš naudojimą atidžiai išnagrinėti avalynę ir ją pakeisti, kai tik ji bus netinkama dėvėti. Reikėtų atidžiai atkreipti dėmesį į viršutinio dygsnio būklę, pado protektoriaus rašto nusidėvėjimą ir viršutinio / pado jungties būklę. Laiku pakeiskite batus, ypač kai jie yra labai pažeisti arba susidėvėję. Metams bėgant medžiagos savybes gali neigiamai paveikti tokie elementai kaip mikrobai, drėgmė ir (arba) temperatūra. Tai pasakytina ir apie nenaudojamus batus.
valymas
Reguliariai valykite avalynę naudodami aukštos kokybės valymo procedūras, rekomenduojamas tam tikslui. Niekada nenaudokite šarminių ar ėsdinančių valymo priemonių.
Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:
Airtox Industries A/S
Kongevejen 155, DK-2830 Virum, Danija
Telefonas: +45 71994040
Ši apsauginė avalynė atitinka Asmeninių apsaugos priemonių reglamentą (Reglamentas 2016/425) ir atitinka Europos standarto EN ISO 20345: 2011 reikalavimus. Tai patvirtino CTC France (Notified Body 0075), 4 rue Hermann Frenkel - 69367 Lyon cedex 07 - Prancūzija.
Apsauginė avalynė yra gaminama iš sintetinių ir natūralių medžiagų, kurios atitinka EN ISO 20345: 2011 atitinkamus skirsnius dėl kokybės ir kokybės.
Apsauginė avalynė sukurta taip, kad būtų kuo labiau sumažinta sužeidimų rizika, kurią naudotojas gali patirti naudojimo metu. Jis sukurtas naudoti kartu su saugia darbo aplinka ir visiškai neapsaugos nuo sužalojimų, jei įvyktų nelaimingas atsitikimas, viršijantis EN ISO 20345: 2011 bandymų ribas. Dydis range yra 37-48.
Avalynė apsaugo naudotojo pirštus nuo sužalojimo rizikos dėl krentančių daiktų ir sutraiškymo, kai dėvima pramoninėje ir komercinėje aplinkoje, kur gali kilti pavojus, naudodama šią apsaugą ir, jei taikoma, papildomą apsaugą.
Pateikta apsauga nuo smūgių yra 200 džaulių.
Pateikiama apsauga nuo suspaudimo - 15,000 XNUMX niutonų.
Gali būti suteikta papildoma apsauga, kuri ant gaminio identifikuojama taip:
P - Plieninis arba pluoštinis padas, sukurtas perforuoti iki 1100 niutonų jėgų
C - Elektrinė varža mažesnė kaip 100 kΩ
A - Medžiagos ir konstrukcijos, skirtos išsklaidyti statinės elektros krūvius (varžą range tarp 0,1 ir 1000 100 MΩ)
E - Energijos absorbcijos galia kulno srityje yra didesnė / lygi 20 J
HI - Avalynė, izoliuota nuo karščio, skirta sulėtinti temperatūros susidarymą (mažiau nei 22%) ° C)
CI - Avalynė, izoliuota nuo šalčio, skirta sulėtinti temperatūros sumažėjimą (mažiau nei 10%) ° C)
FO - Atsparumas degalams
WRU - Batviršiai atsparūs vandeniui
HRO - Karščiui atsparūs padai (iki 1 min. Sąlyčio laikas esant 300 ° C) ° C)
Apima tik riziką, nurodytą ant avalynės pažymėtuose simboliuose. Simboliai yra būdingi apsaugai. Vėlesni papildymai gali pakeisti produkto savybes.
Svarbu, kad dėvima avalynė atitiktų reikalingą apsaugą ir dėvėjimo aplinką. Kai dėvėjimo aplinka nėra žinoma, labai svarbu, kad pardavėjas ir pirkėjas konsultuotųsi, kad, jei įmanoma, būtų suteikta teisinga avalynė.
Norint užtikrinti geriausią avalynės aptarnavimą ir dėvėjimąsi, svarbu, kad avalynė būtų reguliariai valoma ir apdorojama geru patentuotu valymo produktu. Nenaudokite jokių šarminių valymo priemonių. Jei avalynė yra drėgnomis sąlygomis, jai leidžiama natūraliai išdžiūti vėsioje ir sausoje vietoje ir jos negalima džiovinti jėga, nes tai gali pabloginti viršutinę medžiagą. Laikant normaliomis sąlygomis (temperatūra ir santykinė drėgmė), avalynės senėjimo data paprastai yra apie 2 metus.
Ši avalynė buvo sėkmingai išbandyta pagal EN ISO 20345: 2011 atsparumą slydimui ir naudojami šie žymėjimo simboliai:
Produkto žymėjimas dėl atsparumo slydimui savybių | Ženklinimo kodas |
Keraminės plytelės su natrio laurilsulfatu | SRA |
* Pastaba: tam tikrose aplinkose vis tiek gali paslysti
Jei avalynė prižiūrima ir dėvima tinkamoje darbo aplinkoje ir laikoma sausoje, vėdinamoje aplinkoje, ji turėtų būti gera dėvėti, be išankstinio gedimo pado, viršutinio ir viršutinio susiuvimo. Faktinis avalynės nešiojimo laikas priklauso nuo avalynės tipo, aplinkos sąlygų, kurios gali turėti įtakos produkto dėvėjimuisi, užteršimui ir pablogėjimui.
Žymėjimas ant avalynės reiškia, kad avalynė turi licenciją pagal AAP reglamentą ir yra tokia:
UL1 | Ne straipsnis |
Madinga Europa A/S | Gamintojo pavadinimas |
Kongevejen 155 DK-2830 Virum, Danija |
Gamintojo pašto adresas |
CE | CE ženklas |
EN ISO 20345: 2011 | Europos standarto numeris |
SB | Apsaugos kategorija |
E | Energijos absorbcija sėdynės srityje |
SRA | Atsparumo slydimui tipas |
Apsauginės avalynės kategorijos:
SB - Profesionalus apsauginis batas su pirštų dangteliais, sukurtas atlaikyti iki 200 J smūgio jėgas
S1 - Uždara galinė dalis, Antistatinės savybės, Amortizuojantys kulnai, Atsparumas degalams
S2 - kaip atsparus vandeniui S1 + (įsiskverbimas ir absorbcija)
S3 - kaip S2 + Atsparumas įsiskverbimui iš aštrių daiktų. Susegti padai
Jei avalynė sugadinta, ji ir toliau nesuteiks nustatyto lygio apsaugos ir užtikrins, kad dėvėtojas ir toliau gaus maksimalią apsaugą, avalynė turėtų būti nedelsiant pakeista.
Pakuotė, esanti kartu su avalyne pardavimo vietoje, turi užtikrinti, kad avalynė klientui būtų pristatyta tokios pat būklės, kaip ir išsiunčiant; dėžutė taip pat gali būti naudojama avalynei laikyti, kai ji nėra dėvima. Kai dėžutė avalynė yra sandėliuojama, ant jos neturėtų būti dedami sunkūs daiktai, nes tai gali sugadinti jos pakuotę ir pakenkti avalynei.
Avalynė tiekiama su nuimamu vidpadžiu. Atkreipkite dėmesį, kad bandymas buvo atliktas, kai buvo įdėta įdėklas. Avalynė turi būti naudojama tik tuo atveju, kai vidpadis yra vietoje. Įklotą galima pakeisti tik panašiu įklotu, kurį tiekia originalus avalynės gamintojas.
Antistatinė avalynė
Jūsų naujai įsigyti saugos batai yra antistatiniai; žemiau pateikiamas trumpas paaiškinimas. Antistatinė avalynė turėtų būti naudojama siekiant sumažinti elektrostatinius krūvius, taip išvengiant kibirkštinio uždegimo pavojaus, pavyzdžiui, degių medžiagų ir garų. Ir jei nėra visiškai pašalinta bet kokio elektros aparato ar įtampos turinčių dalių elektros smūgio rizika. Reikėtų pažymėti, kad antistatinė avalynė negali garantuoti tinkamos apsaugos nuo elektros smūgio, nes ji sukuria tik pasipriešinimą tarp pėdos ir grindų. Jei elektros smūgio rizika nėra visiškai pašalinta, būtina imtis papildomų priemonių, kad būtų išvengta rizikos. Tokios priemonės, kaip ir toliau paminėti papildomi bandymai, turėtų būti įprasta nelaimingų atsitikimų prevencijos dalisgramaš iš darbovietės. Patirtis parodė, kad antistatikos tikslais išleidimo kelio per gaminį elektrinė varža paprastai turėtų būti mažesnė nei 1000 MΩbet kuriuo jo naudojimo laikotarpiu. 100 vertė KΩnurodoma kaip žemiausia naujo gaminio atsparumo riba, siekiant užtikrinti tam tikrą ribotą apsaugą nuo pavojingo elektros smūgio ar užsiliepsnojimo sugedus bet kuriam elektros aparatui, kai veikia esant iki 250 V įtampai. Tačiau tam tikromis sąlygomis naudotojai turėtų žinoti, kad avalynė gali nepakankamai apsaugoti, todėl visada reikia imtis papildomų priemonių dėvėtojui apsaugoti. Šio tipo avalynės elektrinė varža gali labai pasikeisti dėl lankstymo, užteršimo ar drėgmės. Ši avalynė neatliks numatytos funkcijos, jei bus dėvima drėgnomis sąlygomis. Todėl būtina užtikrinti, kad gaminys galėtų atlikti jam skirtą funkciją – išsklaidyti elektrostatinius krūvius ir suteikti tam tikrą apsaugą per visą jo naudojimo laiką. Naudotojui rekomenduojama atlikti elektrinės varžos bandymą ir jį naudoti reguliariais ir dažnais intervalais. Jei avalynė dėvima drėgnomis sąlygomis, kai pado medžiaga užsiteršia, prieš įeidami į pavojingą zoną, dėvėtojai visada turi patikrinti avalynės elektrines savybes. Jei naudojama antistatinė avalynė, grindų paviršiaus atsparumas turi būti toks, kad nepablogintų avalynės teikiamos apsaugos. Naudojant, tarp vidinio avalynės pado ir dėvėtojo pėdos neturi būti jokių izoliacinių elementų, išskyrus įprastą žarną. Jei tarp vidinio pado ir pėdos dedamas koks nors įdėklas, reikia patikrinti avalynės ir įdėklo derinio elektrines savybes.
Dėvėk gyvenimą
Batų gyvavimo laikas nėra begalinis. Tikslus produkto naudojimo laikas labai priklausys nuo to, kaip ir kur jis yra dėvimas ir prižiūrimas. Todėl labai svarbu prieš naudojimą atidžiai išnagrinėti avalynę ir ją pakeisti, kai tik ji bus netinkama dėvėti. Reikėtų atidžiai atkreipti dėmesį į viršutinio dygsnio būklę, pado protektoriaus rašto nusidėvėjimą ir viršutinio / pado jungties būklę. Laiku pakeiskite batus, ypač kai jie yra labai pažeisti arba susidėvėję. Metams bėgant medžiagos savybes gali neigiamai paveikti tokie elementai kaip mikrobai, drėgmė ir (arba) temperatūra. Tai pasakytina ir apie nenaudojamus batus.
valymas
Reguliariai valykite avalynę naudodami aukštos kokybės valymo procedūras, rekomenduojamas tam tikslui. Niekada nenaudokite šarminių ar ėsdinančių valymo priemonių.
Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:
Airtox Industries A/S
Kongevejen 155, DK-2830 Virum, Danija
Telefonas: +45 71994040
Ši apsauginė avalynė atitinka Asmeninių apsaugos priemonių reglamentą (Reglamentas 2016/425) ir atitinka Europos standarto EN ISO 20345: 2011 reikalavimus. Jį patvirtino „SGS FIMKO Ltd Finland“ (notifikuota įstaiga 0098), PO Box 30 („Särkiniementie 3“), 00211 Helsinkis, Suomija.
Apsauginė avalynė sukurta taip, kad būtų kuo labiau sumažinta sužeidimų rizika, kurią naudotojas gali patirti naudojimo metu. Jis sukurtas naudoti kartu su saugia darbo aplinka ir visiškai neapsaugos nuo sužalojimų, jei įvyktų nelaimingas atsitikimas, viršijantis EN ISO 20345: 2011 bandymų ribas. Dydis range yra 39-47.
Avalynė apsaugo naudotojo pirštus nuo sužalojimo rizikos dėl krentančių daiktų ir sutraiškymo, kai dėvima pramoninėje ir komercinėje aplinkoje, kur gali kilti pavojus, naudodama šią apsaugą ir, jei taikoma, papildomą apsaugą.
Pateikta apsauga nuo smūgių yra 200 džaulių.
Pateikiama apsauga nuo suspaudimo - 15,000 XNUMX niutonų.
Gali būti suteikta papildoma apsauga, kuri ant gaminio identifikuojama taip:
P - Plieninis arba pluoštinis padas, sukurtas perforuoti iki 1100 niutonų jėgų
C - Elektrinė varža mažesnė kaip 100 kΩ
A - Medžiagos ir konstrukcijos, skirtos išsklaidyti statinės elektros krūvius (varžą range tarp 0,1 ir 1000 100 MΩ)
E - Energijos absorbcijos galia kulno srityje yra didesnė / lygi 20 J
HI - Avalynė, izoliuota nuo karščio, skirta sulėtinti temperatūros susidarymą (mažiau nei 22%) ° C)
CI - Avalynė, izoliuota nuo šalčio, skirta sulėtinti temperatūros sumažėjimą (mažiau nei 10%) ° C)
FO - Atsparumas degalams
WRU - Batviršiai atsparūs vandeniui
HRO - Karščiui atsparūs padai (iki 1 min. Sąlyčio laikas esant 300 ° C) ° C)
Apima tik riziką, nurodytą ant avalynės pažymėtuose simboliuose. Simboliai yra būdingi apsaugai. Vėlesni papildymai gali pakeisti produkto savybes.
Svarbu, kad dėvima avalynė atitiktų reikalingą apsaugą ir dėvėjimo aplinką. Kai dėvėjimo aplinka nėra žinoma, labai svarbu, kad pardavėjas ir pirkėjas konsultuotųsi, kad, jei įmanoma, būtų suteikta teisinga avalynė.
Norint užtikrinti geriausią avalynės aptarnavimą ir dėvėjimąsi, svarbu, kad avalynė būtų reguliariai valoma ir apdorojama geru patentuotu valymo produktu. Nenaudokite jokių šarminių valymo priemonių. Jei avalynė yra drėgnomis sąlygomis, jai leidžiama natūraliai išdžiūti vėsioje ir sausoje vietoje ir jos negalima džiovinti jėga, nes tai gali pabloginti viršutinę medžiagą. Laikant normaliomis sąlygomis (temperatūra ir santykinė drėgmė), avalynės senėjimo data paprastai yra apie 2 metus.
Ši avalynė buvo sėkmingai išbandyta pagal EN ISO 20345: 2011 atsparumą slydimui ir naudojami šie žymėjimo simboliai:
Produkto žymėjimas dėl atsparumo slydimui savybių | Ženklinimo kodas |
Atsparus slydimui ant keraminių plytelių ir plieninių grindų | SRC |
* Pastaba: tam tikrose aplinkose vis tiek gali paslysti
Jei avalynė prižiūrima ir dėvima tinkamoje darbo aplinkoje ir laikoma sausoje, vėdinamoje aplinkoje, ji turėtų būti gera dėvėti, be išankstinio gedimo pado, viršutinio ir viršutinio susiuvimo. Faktinis avalynės nešiojimo laikas priklauso nuo avalynės tipo, aplinkos sąlygų, kurios gali turėti įtakos produkto dėvėjimuisi, užteršimui ir pablogėjimui.
Žymėjimas ant avalynės reiškia, kad avalynė turi licenciją pagal AAP reglamentą ir yra tokia:
FM1 | Ne straipsnis |
Airtox Industries A/S | Gamintojo pavadinimas |
Kongevejen 155 DK-2830 Virum, Danija |
Gamintojo pašto adresas |
CE | CE ženklas |
EN ISO 20345: 2011 | Europos standarto numeris |
S1 | Apsaugos kategorija |
P | Prasiskverbimas |
HRO | Karščiui atsparus padas |
SRC | Atsparumo slydimui tipas |
Apsauginės avalynės kategorijos:
SB - Profesionalus apsauginis batas su pirštų dangteliais, sukurtas atlaikyti iki 200 J smūgio jėgas
S1 - Uždara galinė dalis, Antistatinės savybės, Amortizuojantys kulnai, Atsparumas degalams
S2 - kaip atsparus vandeniui S1 + (įsiskverbimas ir absorbcija)
S3 - kaip S2 + Atsparumas įsiskverbimui iš aštrių daiktų. Susegti padai
Jei avalynė sugadinta, ji ir toliau nesuteiks nustatyto lygio apsaugos ir užtikrins, kad dėvėtojas ir toliau gaus maksimalią apsaugą, avalynė turėtų būti nedelsiant pakeista.
Pakuotė, esanti kartu su avalyne pardavimo vietoje, turi užtikrinti, kad avalynė klientui būtų pristatyta tokios pat būklės, kaip ir išsiunčiant; dėžutė taip pat gali būti naudojama avalynei laikyti, kai ji nėra dėvima. Kai dėžutė avalynė yra sandėliuojama, ant jos neturėtų būti dedami sunkūs daiktai, nes tai gali sugadinti jos pakuotę ir pakenkti avalynei.
Avalynė tiekiama su nuimamu vidpadžiu. Atkreipkite dėmesį, kad bandymas buvo atliktas, kai buvo įdėta įdėklas. Avalynė turi būti naudojama tik tuo atveju, kai vidpadis yra vietoje. Įklotą galima pakeisti tik panašiu įklotu, kurį tiekia originalus avalynės gamintojas.
Prasiskverbimas
Šioje avalynėje naudojamas nemetalinis įsiskverbimo įdėklas.
Šios avalynės atsparumas įsiskverbimui buvo išmatuotas laboratorijoje naudojant sutrumpintą 4,5 mm skersmens vinį ir 1100 N jėgą. Didesnės jėgos ar mažesnio skersmens vinys padidins įsiskverbimo riziką. Tokiomis aplinkybėmis reikėtų apsvarstyti alternatyvias prevencines priemones.
AAP avalynėje šiuo metu yra dviejų tipų įsiskverbimui atsparaus įdėklo tipai. Tai yra metalų rūšys ir iš nemetalinių medžiagų. Abi rūšys atitinka minimalius atsparumo įsiskverbimui reikalavimus, pažymėtus ant šios avalynės, tačiau kiekviena iš jų turi skirtingus papildomus pranašumus ar trūkumus, įskaitant šiuos:
Metalas: jį mažiau veikia aštraus daikto / pavojaus forma (ty skersmuo, geometrija, aštrumas), tačiau dėl batsiuvio apribojimų jis neapima viso apatinio bato ploto;
Nemetaliniai: gali būti lengvesnis, lankstesnis ir suteikti didesnį padengimo plotą, palyginti su metalu, tačiau atsparumas įsiskverbimui gali skirtis labiau priklausomai nuo aštraus daikto formos / pavojaus (ty skersmens, geometrijos, aštrumo)
Norėdami gauti daugiau informacijos apie jūsų avalyne esančio atsparaus įsiskverbimo tipą, susisiekite su gamintoju arba tiekėju, išsamiai aprašytu šiose instrukcijose.
Antistatinė avalynė
Jūsų naujai įsigyti saugos batai yra antistatiniai; žemiau pateikiamas trumpas paaiškinimas. Antistatinė avalynė turėtų būti naudojama siekiant sumažinti elektrostatinius krūvius, taip išvengiant kibirkštinio uždegimo pavojaus, pavyzdžiui, degių medžiagų ir garų. Ir jei nėra visiškai pašalinta bet kokio elektros aparato ar įtampos turinčių dalių elektros smūgio rizika. Reikėtų pažymėti, kad antistatinė avalynė negali garantuoti tinkamos apsaugos nuo elektros smūgio, nes ji sukuria tik pasipriešinimą tarp pėdos ir grindų. Jei elektros smūgio rizika nėra visiškai pašalinta, būtina imtis papildomų priemonių, kad būtų išvengta rizikos. Tokios priemonės, kaip ir toliau paminėti papildomi bandymai, turėtų būti įprasta nelaimingų atsitikimų prevencijos dalisgramaš iš darbovietės. Patirtis parodė, kad antistatikos tikslais išleidimo kelio per gaminį elektrinė varža paprastai turėtų būti mažesnė nei 1000 MΩbet kuriuo jo naudojimo laikotarpiu. 100 vertė KΩnurodoma kaip žemiausia naujo gaminio atsparumo riba, siekiant užtikrinti tam tikrą ribotą apsaugą nuo pavojingo elektros smūgio ar užsiliepsnojimo sugedus bet kuriam elektros aparatui, kai veikia esant iki 250 V įtampai. Tačiau tam tikromis sąlygomis naudotojai turėtų žinoti, kad avalynė gali nepakankamai apsaugoti, todėl visada reikia imtis papildomų priemonių dėvėtojui apsaugoti. Šio tipo avalynės elektrinė varža gali labai pasikeisti dėl lankstymo, užteršimo ar drėgmės. Ši avalynė neatliks numatytos funkcijos, jei bus dėvima drėgnomis sąlygomis. Todėl būtina užtikrinti, kad gaminys galėtų atlikti jam skirtą funkciją – išsklaidyti elektrostatinius krūvius ir suteikti tam tikrą apsaugą per visą jo naudojimo laiką. Naudotojui rekomenduojama atlikti elektrinės varžos bandymą ir jį naudoti reguliariais ir dažnais intervalais. Jei avalynė dėvima drėgnomis sąlygomis, kai pado medžiaga užsiteršia, prieš įeidami į pavojingą zoną, dėvėtojai visada turi patikrinti avalynės elektrines savybes. Jei naudojama antistatinė avalynė, grindų paviršiaus atsparumas turi būti toks, kad nepablogintų avalynės teikiamos apsaugos. Naudojant, tarp vidinio avalynės pado ir dėvėtojo pėdos neturi būti jokių izoliacinių elementų, išskyrus įprastą žarną. Jei tarp vidinio pado ir pėdos dedamas koks nors įdėklas, reikia patikrinti avalynės ir įdėklo derinio elektrines savybes.
Dėvėk gyvenimą
Batų gyvavimo laikas nėra begalinis. Tikslus produkto naudojimo laikas labai priklausys nuo to, kaip ir kur jis yra dėvimas ir prižiūrimas. Todėl labai svarbu prieš naudojimą atidžiai išnagrinėti avalynę ir ją pakeisti, kai tik ji bus netinkama dėvėti. Reikėtų atidžiai atkreipti dėmesį į viršutinio dygsnio būklę, pado protektoriaus rašto nusidėvėjimą ir viršutinio / pado jungties būklę. Laiku pakeiskite batus, ypač kai jie yra labai pažeisti arba susidėvėję. Metams bėgant medžiagos savybes gali neigiamai paveikti tokie elementai kaip mikrobai, drėgmė ir (arba) temperatūra. Tai pasakytina ir apie nenaudojamus batus.
valymas
Reguliariai valykite avalynę naudodami aukštos kokybės valymo procedūras, rekomenduojamas tam tikslui. Niekada nenaudokite šarminių ar ėsdinančių valymo priemonių.
Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:
Airtox Industries A/S
Kongevejen 155, DK-2830 Virum, Danija
Telefonas: +45 71994040