APIE AIRTOX BENDROVĖ

ČIA JŪS RASKITE, KAS MES ESIME, KĄ VEIKSIME IR KAIP SUKURIME GERIAUSIUS SAUGOS AVALYNES

Šis AIRTOX įmonė

 

airtox-kompanija

 


AIRTOX® - epinis danų saugos batas, supakuotas su rytojaus technologijomis. Užtikrina išskirtinį komfortą ir nematytą lengvumą profesionalioje rinkoje. Kaip naujoviškas danų batų gamintojas, mes nesileidžiame į kompromisus!

At Airtox, mes aprūpiname savo batus inovatyviausiomis ir pažangiausiomis technologijomis, kurios kada nors buvo matytos saugos avalynės pramonėje. Mūsų avalynė pasižymi apsauginėmis kojų pirštų dangteliais, išskirtiniu atsparumu slydimui ir lengviausiais anti-prasiskverbimo sluoksniais rinkoje. Mūsų apsauginiai batai turi elektrostatinius išsisklaidančius padus (ESD) ir smūgius sugeriančius vidpadžius, kurie turi aušinimo efektą. Airtox apsauginiai batai pasižymi ypač lengvais ir lanksčiais vidpadžiais ir labai patogiais vidpadžiais. Be to, Airtox Apsauginiai batai taip pat naudojami vandeniui nepralaidžiais ir kvėpuojančiais batviršiais bei plačiu skandinavišku stiliumi. Tai tik keletas funkcijų, kurios sukuria Airtox saugos batai geriausi saugos batai rinkoje.


Airtox yra proveržis apsauginė avalynė tiesiai iš Danija.


Mes darom apsauginiai batai su išskirtinė kokybė ir patogumas, dar būdamas stilingas ir madingas skirtas naudoti ištisus metus.

Dabar, Airtox produktai yra parduodami tik pasirinktose parduotuvėse Europa. Mūsų tikslas yra išplėsti pasaulinį pėdsaką ir artimiausiu metu padaryti mūsų gaminius prieinamus daugiau šalių, kad kuo daugiau žmonių galėtų džiaugtis mūsų puikiais saugos batais iš Danijos.


Šiuo metu daugiausia dėmesio skiriame plėtra ir gamyba saugos avalynę ir parduodame savo produktus visame pasaulyje dideliais kiekiais B2B. Be mūsų tarptautinio tikslo - užtikrinti nuolatinę vietos verslo paramą Airtox, mes taip pat bendradarbiaujame su mažomis ir šeimyninėmis įmonėmis, su kuriomis intensyviai dirbame kurdami sėkmingus ir ilgalaikius santykius. Tai mes labai vertiname.

Legenda apie AIRTOX markė

 

Veidas Airtox prekės ženklas yra būdingas, šiek tiek plėšrus paukštis. Kokia jo kilmė? Ką tai reiškia? Ir ką tai turi bendro su saugos batų ateitimi?Šis Airtox paukščiai, paliesti žemėje iš tolimos planetos, esančios už mūsų Saulės sistemos ribų. Jie yra labai protingos, mechaninės būtybės, turinčios pažangų intelektą.


Jie atėjo į Žemę ir - dėl nežinomos priežasties pradėjo kurti batus, pasižyminčius ypatingomis savybėmis, niekada anksčiau nematytų avalynės pramonėje. Jie dalijasi šiais revoliuciniais produktais su žmonėmis. Jūs negalite būti tikri, kaip su jais susisiekti, nes jų bendravimas su žmonėmis būna skirtingas.


Ironiška, bet vienas labiausiai koncentruotų Airtox paukščių galima rasti Kopenhagos oro uoste. Iš ten jie keliauja dideliais atstumais, daugiausia pulkų, kad išplatintų savo gyventojus visame pasaulyje.


Mes apie juos daug nežinome, bet mes žinome, kad Airtox paukščiai yra nenuspėjami, greitai vystosi ir yra daug labiau technologiškai pažengę nei bet kas kitas Žemėje. Žinios ir technologijos, kuriomis jie dalijasi su mumis, daro mūsų gyvenimą patogesnį, stilingą ir saugesnį.


Pasakojimo tikslas yra sukurti šio paukščio, kuris perima paukštį, iliuziją Airtox Tyrimų ir plėtros padalinys, kurio užduotis - iš Intergalaktinio pusrutulio atnešti į Žemę naujausias technologijas, leidžiančias sukurti pačius moderniausius, itin patogius batus. Batai, kurie yra prikimšti fantazijų ir beveik neatitinka šio pasaulio technologijų.

Daniškas geriausių saugos batų dizainas ir tobulinimas

 

AIRTOX tyrimų ir plėtros technologijos


AIRTOX būstinė yra įsikūrusi Danija. Iš čia vykdomas visas projektavimas, kūrimas ir tyrimai. Mes skyrėme daug laiko ir išteklių technologijoms tirti, medžiagoms, komponentams ir naujoms sistemoms išbandyti.

Mūsų tyrimų ir plėtros komanda turi daugiau nei 20 metų patirtį avalynės apsaugoje ir stebi visą kūrimo procesą, pradedant pirmuoju dizaino eskizu ir baigiant galutiniu produktu.


TESTINAME MŪSŲ GAMINIUS DAUGIAU APLINKOS

Mes garantuojame visų mūsų produktų patikimumą ir kokybę. Priešingai nei didelė dalis konkurentų, mes nedarome kompromisų. Mūsų prioritetas yra klientų pasitenkinimas.


NAUDOJAME PAPILDOMAS TECHNOLOGIJAS

Šiuo metu yra keletas technologijos kuriuos galima rasti Airtox batų pasirinkimas: Aqua-Cell®, StyroSoft®, Whitelayer®, Cool&Me® ir Powerbreeze®. Šios technologijos buvo kruopščiai sukurtos by Airtoxspecialusis padalinys „Lab 32“.


VISADA Mąstome apie ateitį


At Airtox esame iniciatyvūs kurdami ir tirdami naujas saugos avalynės pramonės tendencijas. Mes siekiame išlikti novatoriški ir būti pramonės priešakyje. XNUMX m. Dar neįdiegtos naujos technologijos Airtox produktai yra išbandomi ir aptariami jų įvedimo pranašumai, kad būtų užtikrinta AirtoxItin lengvi apsauginiai batai yra patys pažangiausi rinkoje.

Misija ir vizija

 

Misija ir vizija AIRTOX


Mūsų vizija ir bendras tikslas yra tapti unikaliausiu ir inovatyviausiu prekės ženklu pramoninės saugos sektoriuje.


Norėdami pasiekti šį tikslą, šiuo metu vykdome misiją panaudoti žinias ir įkvėpimą iš pasaulinių kultūrų. Tai darome bendradarbiaudami su žmonėmis ir kompanijomis visame pasaulyje bei kurdami daugianacionalinę aplinką savo darbo vietoje. 


Per visą darbo procesą mes sutelkiame dėmesį į socialinę atsakomybę ir puikias darbo sąlygas, kad įsitikintume, jog kiekvieno kolegos motyvacija ir atsidavimas paspartėja iki tobulėjimo.


Mes rūpinamės savo aplinkos apsauga ir įsitikiname, kad tiek mes patys, tiek visi tiekėjai įsipareigojame griežtai laikytis visų tarptautinių ir vietinių aplinkos įstatymų.

Karjera AIRTOX

karjerą airtox apsauginių batų paroda

 


Karjera Airtox ir socialinė atsakomybė:


Mūsų prioritetas yra pasiūlyti darbuotojams geriausias darbo sąlygas. Manome, kad yra labai svarbu sukurti patogią darbo vietą, siekiant užtikrinti, kad mūsų darbuotojai aktyviai dalyvautų teigiamoje mūsų įmonės plėtroje. Todėl mes turime atvirą ir nediskriminacinį požiūrį į savo darbuotojus ir bendradarbius ir užtikriname, kad būtų palaikoma įvairovė ir saviugda.


Mes laikomės visuotinio elgesio kodekso, kurį sudaro keli pagrindiniai etinio ir atsakingo elgesio principai visame pasaulyje. Visiems bendradarbiaujantiems tiekėjams mes garantuojame tai: visi darbo santykiai atitiks pagrindinius poreikius pagal JT konvencijas.


Visada ieškome naujų talentų, kad galėtume prisidėti prie savo komandos. Jei esate pakankamai drąsus dirbti mūsų linksmoje, greitoje ir naujoviškoje aplinkoje, kreipkitės ir papasakokite apie save!