COOL&ME®

„COOL & ME“® yra labai pažangi aušinimo sistema. Sistema skirta pagerinti oro cirkuliaciją vidpadyje ir reguliuoti temperatūrą bei komfortą. Dėl unikalios šešiakampės mikrokanalų konstrukcijos prakaitavimo lašai yra nuolat gabenami toliau nuo jūsų kojų, garuodami ir laikydami pėdas sausas. Tuo pačiu metu grynas oras gali lengvai praeiti pro vidpadį. „COOL & ME“® neleidžia jūsų kojoms sušilti ir prakaituoti, kad padidintumėte bendrą komfortą dėvint batus.

Skaityti daugiau

POWERBREEZE®

PowerBreeze® yra mūsų aukštųjų technologijų, kvėpuojantis audinys, naudojamas daugelyje Airtox Produktai. Priešingai nei „COOL & ME“® Sistema PowerBreeze® naudojamas viršutinėje batų dalyje, kad būtų užtikrintas nuolatinis oro srautas. Šis mikropluoštas padeda valdyti prakaitavimą ir išlaikyti sausą jausmą dėvint batus. PowerBreeze® užtikrina nepriekaištingą kvėpavimą, paliekant tikro gaivumo jausmą kiekvieną kartą dėvint Airtox.

Skaityti daugiau

WHITELAYER®

WHITELAYER® yra ne mažiau kaip pasaulinė sensacija, ir yra naudojama Airtox pirmą kartą saugos batų pramonėje. Šis unikalus nemetalinis veltinis audinys yra revoliucija apsauginės avalynės perforavimo srityje. Tai yra ypač stiprus, lengvas, minkštas ir labai lankstus pluoštas, kuris rinkoje neturi jokios realios konkurencijos. WHITELAYER® iš pradžių buvo sukurtas JAV, siekiant užkirsti kelią JAV kariuomenės antikvariacijai. Nuo to laiko WHITELAYER® buvo toliau plėtojama išimtinai Airtox pramonės šakas į stipriausią tokio pobūdžio sluoksnį.

Tai suteikia ypač aukštą jūsų pėdų apsaugos lygį bet kurioje aplinkoje. WHITELAYER® suteikia judėjimo laisvę ir puikų komfortą. Pasitelkiant tokias technologijas kaip WHITELAYER® , Airtox sugebėjo užpildyti atotrūkį tarp įprastų trenerių ir apsauginių batų!

Skaityti daugiau

AQUA-CELL®

AQUA-CELL® yra mūsų viena iš dviejų komponentų membrana, kuri gamina AIRTOX apsauginiai batai 100% atsparūs vandeniui. Jis puikiai veikia net ir pačiu ekstremaliausiu oru, siūlo apsaugą nuo lietaus ir šlapių darbo sąlygų. AQUA-CELL® membrana taip pat yra kvėpuojanti. Kaip rezultatas, AQUA-CELL® Visada saugo jūsų kojas sausas ir šviežias.

Skaityti daugiau