AQUA-CELL®

Aqua-Cell® yra dvikomponentė membrana, pasižyminti puikiomis kvėpuojančiomis savybėmis ir 100 % atspari vandeniui. Su Aqua-Cell®, jūsų kojos išliks sausos ir šviežios.

COOL&ME®

Cool&Me® yra techninė savybė, randama konkrečiuose Airtox vidpadžiuose. Sistema skirta reguliuoti temperatūrą ir transportuoti drėgmę. Dėl unikalios sistemos šešiakampės mikrokanalo konstrukcijos prakaitas nunešamas nuo kojų ir išgaruoja. Cool&Me® padeda išvengti perkaitimo ir gerina pėdų higieną.

POWERBREEZE®

PowerBreeze® – tai aukštųjų technologijų tekstilės sistema, užtikrinanti gerą oro cirkuliaciją per visus sluoksnius bato viršutinėje dalyje. Dėl geresnio pralaidumo orui kojos visą dieną taps sausesnės ir gaivesnės.

StyroSoft®

StyroSoft® yra unikali amortizatorių technologija, sukurta Airtox ekspertų padalinio, LAB 32. StyroSoft® padai yra minkšti ir elastingi. StyroSoft® turi atšokimo efektą iki 64%. Rezultatas – išskirtinis vaikščiojimo komfortas.

WHITELAYER®

Lengviausias ir lankstiausias pasaulyje apsauginių batų apsaugos nuo prasiskverbimo sluoksnis! Whitelayer® yra ypač lankstus ir sveria tik 32 grams. Jis yra 55% lengvesnis, palyginti su kitais tekstiliniais neprasiskverbimo sluoksniais. Medžiaga taip pat sugeria drėgmę.