Apie mus | „Airtox“ kompanija

Susižadėjo vikingai

 

„airtox-the-company“.

 

Airtox - epiniai daniški apsauginiai batai, kupini rytojaus technologijų. Mūsų gaminiai yra sukurti ir suprojektuoti Copenhagen, – surinkta pasirinktose pasaulio šalyse.

Legenda apie Airtox paukštį„Airtox“ prekės ženklo figūra yra paslaptingas kosminis paukštis, „ne šio pasaulio“. Iš kur ji atsiranda ir ką ji turi bendro su ateities apsauginiais batais?


Galingi ir paslaptingi „kosminiai paukščiai“ nusileido Žemėje iš tolimosios planetos tarpgalaktiniame pusrutulyje. Jie atstovauja ateitį ir daugiausia dėmesio skiria „Airtoxicating“ apsauginiams batams.


Laukiniai paukščiai iš kosmoso greitai susijungė su Airtox plėtros skyriumi, LAB 32ir iš karto pradėjo teršti įrenginį futuristinėmis kosmoso technologijomis. Dėl šios priežasties paukščiai greitai tapo siurrealistinių technologijų, randamų Airtox apsauginiuose batuose, sinonimu.


Be to, mes apie juos nežinome daug daugiau, išskyrus tai, kad jie yra nenuspėjami ir gali transformuotis žaibo greičiu. Jei jiems tai bus būtina, jie įveiks bet kokią kliūtį.

Sukurta ir suprojektuota Copenhagen

 

AIRTOX tyrimų ir plėtros technologijos


„Airtox“ gaminame prabangius ir itin patogius gaminius. Nuolat tiriame ir eksperimentuojame su naujomis medžiagomis ir pažangiomis technologijomis. Mūsų novatoriška technologijų komanda, LAB 32 in Copenhagen, prižiūri projektavimą ir plėtrą.

Pažangiausios technologijos!

Mes aprūpiname kuo daugiau produktų su mūsų išskirtiniais super features ateities:
Whitelayer®
StyroSoft®
Powerbreeze®
Cool&Me®

misija

 

Misija_airtox


„Airtox“ vizija – iš naujo apibrėžti apsauginių batų sąvoką.


Kuriame novatoriškus, pažangius ir gerai apgalvotus gaminius. Mūsų tyrimų ir plėtros komanda, LAB 32, glaudžiai bendradarbiauja su profesionaliomis laboratorijomis visame pasaulyje, kad sukurtų ir optimizuotų savo produktus.


Orientuojamės į socialinę atsakomybę ir geras darbo sąlygas. Mes teikiame pirmenybę savo aplinkos pristatymui ir reikalaujame, kad visi verslo partneriai laikytųsi pasaulinių ir vietinių aplinkosaugos įstatymų.

 

Darbo etika

 

karjerą airtox saugos batų parodoje


„Airtox“ siekia savo darbuotojams pasiūlyti geras darbo sąlygas. Manome, kad mūsų darbuotojai yra būtini mūsų įmonės nuolatiniam sparčiam augimui. Mes laikomės atviro ir nediskriminacinio požiūrio į savo darbuotojus ir pabrėžiame, kad yra remiama įvairovė ir savęs tobulėjimas.


Vadovaujamės pasauliniu elgesio kodeksu, kurį sudaro keli pagrindiniai etiško ir atsakingo elgesio principai. Iš visų savo tiekėjų reikalaujame, kad visi darbo santykiai atitiktų pagrindinius JT konvencijos reikalavimus.